JOANNA VE DİMİTRİS

Joanna ve Dimitris 2015 yılının eylül ayında İstanbul'un ihtişamıyla göz kamaştıran sarayı Çırağan Palace Kempinski de düğünlerini gerçekleştirdiler.Yunanistan dan gelerek kendi özlerinin de bulunduğu bu toprakları tercih etmeleri onları tanıyabilmemiz ve güzel bir yunan düğünü çekebilmemiz adına bizim içinde büyük bir fırsat oldu.

Güzel çiftimiz o gün öğlen Fener Rum Patrikhanesinde yapılacak nikahları için çok heyecanlıydı. Joanna'nın hazırlıkları sonrası odasına gelen arkadaşları heyecanını bastırmak için ona çok yardımcı oldular. Dimitris ise babası ile hazırlandıktan sonra patrikhaneye geçip Joanna'yı beklemeye başlamıştı. Patrikhanenin önünde birbirlerini gördükleri ilk anlarda neredeyse nikaha katılan tüm aile üyeleride dahil olmak üzere herkes gözyaşlarına hakim olamadı. Dini tören sonrası heyecanlarını atan çiftimiz patrikhanenin kapısından çıkar çıkmaz bizimde sabah evden kız çıkarırken genelde rastladığımız bir gelenek olan, aynı zamanda da bir yunan geleneği olduğunu öğrendiğimiz sürpriz pirinç atma seremonisiyle karşılaştılar.

Nikah sonrası otele geçen çiftimiz birkaç saat dinlendikten sonra akşam için tekrar hazırlıklarına başladılar. Doğu bahçesinde yapılan kokteyle katılarak misafirlerini yalnız bırakmayan Joanna ve Dimitris düğün yemeği içinde Pier Launch ı tercih etmişti. Harika bir havada İstanbul boğazının bu en güzel noktalarından birinde ailesi ve sevdiklerinin konuşmalarını dinleyen çiftimiz pastalarını kestikten sonra after party ile geceye devam ettiler.

Düğün Detayları

Mekan: Çırağan Palace Kempinski, İstanbul
Dekor: Da-vet Organizasyon
Ses- Işık : Staras